Spotkanie z przedstawicielami 6 MBOT w sprawie przysięgi wojskowej.

Utworzono: czwartek, 04, lipiec 2019

image021

W dniu 3 lipca br w siedzibie Starostwa odbyło się spotkanie z przedstawicielami 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej m.in. dowódcą sztabu ppłk. Przemysławem Kubickim, st. sierż. Adrianem Dubielem, mjr Mariuszem Rędzia, Iwoną Targańską a także Zastępcą Komenda Komendy Powiatowej Policji Dariuszem Rogalą żeby omówić organizację przysięgi żołnierzy WOT.

Przysięga wojskowa żołnierzy WOT ma odbyć się przed budynkiem Starostwa w dniu 4 sierpnia 2019r po wcześniejszym odbytym szkoleniu.

Podczas spotkania w którym uczestniczyli wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska, dyrektor wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Diana Kwiatkowska oraz dyrektor wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego Dariusz Tarczyński został omówiony plan zabezpieczenia uroczystości oraz próba generalna.