Uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

Utworzono: piątek, 05, lipiec 2019

image021

4 lipca br. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk, w obecności Komendanta KPP w Garwolinie insp. Sławomira Reka, wręczył podkom. Dariuszowi Rogali rozkaz o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

W uroczystości uczestniczyli Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego, Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak,oraz policjanci i pracownicy cywilni KPP w Garwolinie.

Jako Starostwo Powiatowe w Garwolinie pragniemy pogratulować awansu Komendantowi Dariuszowi Rogali i życzymy wielu sukcesów zawodowych w dalszej służbie i na rzecz Mieszkańców Powiatu Garwolińskiego.

Podkomisarz Dariusz Rogala w Policji służy od 19 lat. Służbę w policji rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku, a w 2005 roku w Garwolinie w Wydziale Kryminalnym. W 2016 roku został mianowany na stanowisko kierownika Policji w Pilawie, a od 2017r piastował stanowisko naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Od 23.02.2019 r zostały mu powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie  /materiały zaczerpnięte z KPP Garwolin /.