Przejdź do treści

Akty mianowania dla nauczycieli oraz nowi dyrektorzy szkół powiatowych

Drukuj

DSC 0171

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz wręczenie powierzeń na pięcioletnią kadencję na stanowiska dyrektorskie w szkołach prowadzonych przez Powiat Garwoliński odbyło się 20 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursów na stanowiska dyrektorskie, które odbyły się 9-10 lipca 2019r. nowymi dyrektorami zostali Sylwia Tomaszek – Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie; Jacek Mucha – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie; Leszek Urawski- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie oraz Waldemar Kuszmierek – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Przyłęku. „Gratuluję Państwu wygranych konkursów oraz dobrych koncepcji rozwoju szkół. Życzę, aby ten rok był rokiem spokojnym, żebyście państwo mogli liczyć na swoich nauczycieli i na organ prowadzący, w którego imieniu zapewniam, że możecie państwo liczyć na wsparcie”- mówiła podczas wręczenia powierzeń Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji Januszem Kowalskim.

11 i 12 lipca 2019r. odbyły się również egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego, który otrzymało dziesięciu nauczycieli ze szkół prowadzonych przez powiat. Akty mianowania odebrali z rąk wicestarosty i dyrektora wydziału edukacji: Emilia Piętka, Karolina Radzik, ks Piotr Mazurek (Liceum Ogólnokształcące im. Marszalka Józefa Piłsudskiego
w Garwolinie), Karolina Zduńczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie), Łukasz Korycki oraz Dorota Mucha (Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie), Izabela Frąckiewicz (Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Trzciance), Marta Mucha i Patrycja Malitka (Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Przyłęku). „Bardzo serdecznie gratuluję i dziękuję za to, że jesteście w tym zawodzie, że macie ambicje, jesteście wytrwali i dajecie przykład młodszym nauczycielom oraz swoim uczniom, jak należy pracować, by się rozwijać”- mówiła wicestarosta.

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews