Inwestycje drogowe w powiecie - Gmina Żelechów

image001 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Jedną z pierwszych inwestycji drogowych zrealizowanych w powiecie garwolińskim w b.r. była przebudowa drogi powiatowej w m. Piastów, Gmina Żelechów.

Dzięki bardzo dobrej współpracy samorządu powiatowego z nowymi władzami samorządowymi Miasta i Gminy Żelechów udało nam się zrealizować odcinek długości około 2 km. Łączna wartość robót zrealizowanych w dwóch etapach wyniosła prawie 800 000 zł. Tak długo oczekiwana przez mieszkańców tej miejscowości przebudowa drogi nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego Miasta i Gminy Żelechów, które wyniosło 350 000 zł. W planach są przewidziane kolejne inwestycje ustalane w porozumieniu, Łukasz Bogusz Burmistrz Żelechowa oraz Grzegorz Woźniak Poseł na Sejm RP, za którego wsparcie w Funduszu Dróg Samorządowych bardzo dziękujemy.