Inwestycje drogowe

image001 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copyimage002 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

GMINA ŁASKARZEW. Bardzo ważna inwestycja drogowa w Gminie Łaskarzew. Mieszkańcy m. Wola Rowska od maja b.r. mogą już korzystać z nowej nawierzchni drogi powiatowej Nr 1326 W. Droga została przebudowana na odcinku 1.3 km, przebiegającym przez całą miejscowość.

W wyniku korzystnego rozstrzygnięcia przetargu dodatkowo wykonano ok. 100 metrowy odcinek ciągu pieszego na wysokości szkoły. Ogólna wartość inwestycji wykonanej w całości ze środków finansowych Powiatu Garwolińskiego wyniosła ponad 0,5 mln złotych. W tej kadencji samorządu Powiatowego Starosta Mirosław Walicki  oraz Marek Jonczak Dyrektor PZD  we współpracy z Gminą Łaskarzew planują wykonać znaczącą inwestycję w tej gminie - drogę od Dąbrowy do Żabieńca na odcinku 6 km. Tą  inwestycję wesprze Poseł na Sejm RP  Grzegorz Woźniak, korzystając z programu unijnego - Fundusz Dróg Samorządowych.