Zbiórka dla rodziny poszkodowanej w pożarze

Utworzono: piątek, 06, wrzesień 2019

W trakcie Dożynek Gminno–Powiatowych w Miętnem w dniu 8 września br. odbędzie się zbiórka publiczna dla poszkodowanych.

Państwa Monikę i Marcina Grązków doświadczyła tragedia. W Wielki Piątek, 19 kwietna br. w Sulbinach doszczętnie spłonął ich dom. Pożar wybuchł w nocy, uratowała ich sunia, która obudziła śpiących domowników po 23:30. O północy z naszego domu zostały już tylko zgliszcza. Podczas pożaru stracili cały dorobek życia, uciekli w ostatniej chwili jedynie z tym co mieliśmy na sobie. Przygarnęli ich rodzice, ale marzą by znów mieć swoje cztery kąty, bardzo chcieliby odbudować swój dom.

Jak sami o sobie mówią : Jesteśmy zwykłymi ludźmi, naszym marzeniem był dom, na zakup którego wzięli kredyt gotówkowy. Pani Monika powróciła do pracy po sześciu latach leczenia. Pan Marcin jest kierowcą zawodowym i wyjeżdża na 3-4 tygodnie, aby utrzymać dom, zapłacić za leczenie i opłacić kredyt. Nie są w stanie własnymi siłami odbudować domu, proszą o wsparcie.

Państwo Grązków są "pod opieką" Caritas, które założyło subkonto: Bank Spółdzielczy O/Siedlce 21 9194 0007 0027 9318 2000 0260,tytułem: „48118 – Grązka Monika i Marcin". Można również przekazać 1% swojego podatku: KRS 0000 223111, CEL SZCZEGÓŁOWY: 48118 – Grązka Monika i Marcin".