Podpisanie umowy na dofinansowanie dla OSP

image001 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copyimage018 copy

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 30.000,00 trafi na „Zakup nowoczesnego wyposażenia ratowniczego dla Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie”.

W środę 18.09.2019 r. w Łochowie Starostwo Powiatowe w Garwolinie podpisało umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie realizacji ww. zadania. Z ramienia WFOŚiGW przy podpisywaniu umowy obecna była prezes Anna Król, ze strony Powiatu starosta Mirosław Walicki, skarbnik Jolanta Zawadka. Podczas podpisywania umów obecni byli także wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, minister środowiska Henryk Kowalczyk, minister energii Krzysztof Tchórzewski.

W tym samym czasie zostały podpisane umowy wsparcia finansowego dla kilku jednostek OSP z powiatu garwolińskiego.