Stypendia sportowe

Utworzono: piątek, 20, wrzesień 2019

image004 copy copyimage002 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

W czwartek 19 września 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i uchwał o przyznaniu stypendium sportowego Zarządu Powiatu Garwolińskiego.

Dwoje zawodników z rąk Wicestarosty Iwony Kurowskiej oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Weroniki Teperek – Duchna otrzymało stypendia. W spotkaniu wzięli udział stypendyści, którzy otrzymali gratulacje i podziękowanie za rozwój sportu, za dotychczasową dobrą współpracę i promocję Powiatu Garwolińskiego. Stypendyści mówili o swoich sukcesach sportowych. Wicestarosta podkreśliła, że osiągnięte wyniki sportowe są wielką radością i satysfakcją dla Powiatu. W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego życzyła wielu sukcesów, sił i wytrwałości w realizacji wszelkich zamierzeń sportowych dla wszystkich uczestników spotkania.