Ogłoszenie o przetargu

Utworzono: czwartek, 14, lipiec 2011 Opublikowano

Zarząd Powiatu Garwolińskiego ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej Powiatu Garwolińskiego działki numer 1062/19 położonej w Miętnem gm. Garwolin.

Lp.

Nr ewiden-cyjny działki gruntu

Oznaczenie w księdze wieczystej KW Nr

Pow.

w ha

Położenie

nierucho-mości

Opis nieruchomości

Przeznaczenie nieruchomości w miejscowym  planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Garwolin

Cena wywoławcza brutto

Wadium płatne w pieniądzu

Postą-pienie
nie mniej niż

1.

SI1G 00042047/6

Miętne gm. Garwolin

Niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona jest w miejscowości Miętne gm. Garwolin, w pobliżu szklarni Zespołu Szkół Rolniczych CKP i CKU w Miętnem.

Tereny zabudowy mieszkaniowo- usługowej

80 000 zł.

słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych,

w tym 23 % podatku VAT w kwocie

14959,35 zł.

8 000 zł.

słownie: osiem tysięcy złotych

1 000 zł.

słownie: jeden   tysiąc złotych

1. Przetarg odbędzie się w dniu 6 września 2011 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie przy ul. Staszica 15, budynek A, w pokoju nr 4 na parterze, o godz. 1000 ,
  2. Nieruchomość gruntowa nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi, jak również nie są przedmiotem zobowiązań.
  3. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w gotówce, na konto Starostwa Powiatowego w Garwolinie nr 47 1020 4476 0000 8402 0022 3230, w terminie do dnia 2 września 2011r. (w tym dniu kwota wadium winna znajdować się na koncie Starostwa Powiatowego w Garwolinie).
  4. Warunkiem udziału w przetargu jest:
    1. przedłożenie komisji przetargowej dowodu wpłacenia wadium,
    2. osobiste stawiennictwo w dniu przetargu z dowodem tożsamości lub reprezentowanie przez pełnomocnika na podstawie notarialnego pełnomocnictwa,
    3. w przypadku przedsiębiorców, przedłożenie aktualnego wypisu z właściwego dla danego podmiotu rejestru oraz dokumentów upoważniających do działania w ich imieniu.
  5. Wpłacone wadium zostanie:
    • zaliczone na poczet ceny nabycia, jeżeli osoba wpłacająca wadium wygra przetarg,
    • zwrócone, jeżeli osoba wpłacająca wadium nie wygra przetargu,
    • wadium ulegnie przepadkowi, w razie uchylenie się osoby, która wygrała przetarg od zawarcia umowy notarialnej.
  6. Oferent, który przetarg wygra jest zobowiązany do: wpłaty ceny nabycia ustalonej w przetargu do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność (przed podpisaniem umowy). Koszty zawarcia umowy notarialnej oraz opłat sądowych ponosi nabywca.
  7. Zarząd   Powiatu Garwolińskiego zastrzega sobie prawo do odwołania przetargu z ważnej przyczyny.
  8. Szczegółowych informacji udziela: Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Garwolinie tel. (025) 68-43-261 wew. 37.

Treść ogłoszenia w formacie DOC dostępna jest TUTAJ .