Wręczenie czeków

image033 copy

We wtorek 24 września 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyło się spotkanie, w trakcie którego Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski wręczył Samorządowcom z powiatu garwolińskiego symboliczne czeki na dofinansowanie inwestycji drogowych, w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Na drogi powiatowe wczoraj trafiło blisko 7 mln zł z programów rządowych, natomiast na drogi będące w zarządzie 15 samorządów naszego powiatu przekazano środki w wysokości ok 20 mln zł.

Symboliczne czeki Wicewojewoda przekazał na ręce Przewodniczącego Rady Powiatu Waldemara Trzaskowskiego, Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wicestarosty Powiatu Garwolińskiego Iwony Kurowskiej.

Starostwo Powiatowe składa serdeczne podziękowania Posłowi na Sejm RP Grzegorzowi Woźniakowi, Wicemarszałek Senatu Marii Koc, Wojewodzie Mazowieckiemu Zdzisławowi Sipiera za wsparcie potrzebnych dla Ziemi Garwolińskiej inwestycji.