Przejdź do treści

„Opiekun stypendysty 2018/2019"

Drukuj

baner

18 września 2019 r w MSCDN w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której zostali nagrodzenie laureaci II edycji konkursu „Opiekun stypendysty 2018/2019” Komisja konkursowa, w której pracach brali udział m.in. przedstawiciele kuratorium oświaty oraz mazowieckich samorządowych centrów doskonalenia nauczycieli, wybrała 36 laureatów.

 

Każdy z wyróżnionych pedagogów otrzymał nagrodę finansową w wysokości 3 tys. Wszystkim nagrodzonym gratulacje składali marszałek Adam Struzik oraz członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

Laureaci sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach dwóch programów stypendialnych samorządu Mazowsza („Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”) w ubiegłym roku szkolnym.

W gronie laureatów projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” znalazło się dwoje naszych nauczycieli Anna Liszewska i Mirosław Juszczak.

Samorząd Mazowsza zdecydował również o przyznaniu wyróżnień placówkom w każdym subregionie. Zwycięzcami zostały te szkoły, które w ubiegłym roku szkolnym mogły pochwalić się największą liczbą stypendystów Prym w subregionie siedleckim w roku szkolnym 2018/2019 wiodła nasza szkoła z 19 stypendystami. Wyróżnienie odebrała pani w-ce dyrektor Anna Kowalczyk-Barej.

Warto przypomnieć, że nasza szkoła ten sam tytuł zdobyła drugi rok z rzędu.

W trakcie gali najlepsi stypendyści przedstawili swoje zwycięskie projekty. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły Bartłomiej Konopacki, który mówił o „Analizie i wykonaniu projektu aplikacji internetowej postaci gry internetowej on-line”. 

Samą grę możecie obejrzeć
>>TUTAJ<<

 

 

 

 

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews