Dzieci z wizytą w Starostwie

Utworzono: wtorek, 12, listopad 2019

DSC 0406

12.11.2019 roku Starostwo Powiatowe w Garwolinie odwiedzili uczniowie wraz z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej w Woli Starogrodzkiej. Spotkanie odbyło się w Sali konferencyjnej.

Rozpoczęło się od przedstawienia przez Panią Dianę Kwiatkowską dyrektor Wydziału Organizacyjno - Administracyjnego głównych założeń działalności Starostwa Powiatowego. Dzieci miały okazję poznać flagę powiatu garwolińskiego, zagłosować jak Radni Powiatowi i zobaczyć, jak wygląda praca urzędników.

Kolejnym punktem odwiedzin było zwiedzanie budynku Starostwa Powiatowego. Dzieci zawitały też do gabinetu pana starosty oraz pani wicestarosty, gdzie mogły zasiąść za biurkiem i poczuć się jak włodarze powiatu. Na koniec nie zabrakło drobnych powiatowych upominków.