Spotkanie

Utworzono: wtorek, 10, grudzień 2019

IMG 0743 copyIMG 0745

W poniedziałek 9 grudnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyło się spotkanie z udziałem Prezesa PGE Dystrybucja S.A. Wojciechem Lutkiem, Konradem Tulińskim Dyrektorem Generalnym Oddziału Warszawa oraz Jackiem Wysockim Dyrektorem Rejonu Energetycznego w Mińsku Mazowieckim w sprawie inwestycji PGE na terenie powiatu garwolińskiego. Gospodarzem spotkania był Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki oraz Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska. W spotkaniu wzięli udział Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Kierownik Posterunku Energetycznego Garwolin Piotr Przybysz, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Grzegorz Rosłaniec oraz Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu.