GŁOSUJ NA TOP REGIONU - PIKNIK MILITARNY

Utworzono: środa, 11, grudzień 2019

Zachęcamy do oddawania głosów na wydarzenie powiatowe – PIKNIK MILITARNY.

Głos należy oddać tylko raz dziennie do 16 grudnia 2019 r.

Głosować można tutaj:

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbywa się za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl.

2. Prawidłowo oddanym głosem jest wpis w formularzu oddany w terminie od 4 grudnia 2019 r. do 16 grudnia 2019 r. (do godziny 12.00) w I turze i/lub od 17 do 30 grudnia 2019 r. (do godziny 12.00) w II turze głosowania.

Głosy oddane po upływie ww. terminów nie będą brane pod uwagę.

3. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu odda głos za pośrednictwem formularza na stronie podlasie24.pl

4. Jedna osoba może oddać głos 1 raz dziennie.

4. Każdy wpis zostanie uznany jako jeden ważny oddany głos.

5. Każda osoba głosująca bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród po każdej z dwóch tur głosowania. Kilkukrotne oddanie głosów nie oznacza zwiększenia szans w losowaniu nagród. W losowaniach brane będzie tylko raz nazwisko osoby głosującej, bez względu na liczbę oddanych głosów.