XVIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 19 grudnia 2019r.

Utworzono: czwartek, 12, grudzień 2019

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 19 grudnia 2019 r. o godz. 14:30 (tj. czwartek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się XVIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr VII/40/2019 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 27 marca 2019 roku w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Garwoliński oraz podziału środków finansowych otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  3. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Garwolińskiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego na rok 2020.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego na lata 2020-2032.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2020.
  8. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  9. Sprawy różne.

Przewodniczący Rady Powiatu