Informacja o posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 28 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 stycznia 2020 r. tj. (wtorek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie, odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Informacja PKS w Garwolinie z działalności za rok 2019 oraz zamierzenia inwestycyjne i finansowe w roku 2020.
  2. Informacja o proponowanym podziale działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej.
  3. Informacja nt. składanych wniosków o pozyskanie dofinansowania na remonty i budowę dróg powiatowych.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie pozbawienia kategorii dróg powiatowych odcinka drogi nr 1355W Godzisz – Oronne na terenie Gminy Sobolew oraz odcinka drogi Nr 1353W Uchacze – Strych – Malamówka – Mościska na terenie Gminy Trojanów.
  5. Opracowanie sprawozdania z działalności komisji za II półrocze 2019 r.
  6. Opracowanie planu pracy komisji na rok 2020.
  7. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
  8. Sprawy różne.