Informacja dla przedsiębiorców

Utworzono: wtorek, 04, luty 2020

1 copy2 copy

Szanowny Przedsiębiorco, w ramach działań wspierających rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego samorząd województwa w ramach projektu przygotowuje katalog zbiorczy ofert produktów eksportowych województwa mazowieckiego. Katalog promować będzie potencjał gospodarczy Mazowsza na rynkach zagranicznych i wspomagał przedsiębiorców regionu w zdobywaniu nowych kontaktów handlowych. Katalog będzie prezentowany na targach i wystawach, podczas rozmów międzyregionalnych z udziałem partnerów zagranicznych. Koszty opracowania Katalogu, w tym jego publikacji ponosić będzie Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Jak się zgłosić do katalogu?

Należy wypełnić przede wszystkim formularz i wysłać do 14 lutego 2020 roku. Więcej informacji można uzyskać:

W artykule Katalog produktów eksportowych przedsiębiorców wojewodztwa mazowieckiego z dnia 08.01. 2020 roku.