Nagroda Zarządu Powiatu Garwolińskiego za osiągnięte wyniki sportowe

IMG 1247

5 lutego 2020r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się wręczenie nagrody pieniężnej zawodnikowi Klubu Szermierka Wołomin Michałowi Dąbrowskiemu.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” zaświadczył o osiągnięciu przez zawodnika następujących wyników sportowych:

• 6 miejsca w szabli mężczyzn kategoria B indywidualnie na Pucharze Świata w szermierce na wózkach,
  • 2 miejsca w szabli mężczyzn kategoria B indywidualnie na Mistrzostwach Polski
    w szermierce na wózkach,
  • 2 miejsca w szpadzie mężczyzn kategoria B indywidualnie na Mistrzostwach Polski
    w szermierce na wózkach.

Dyplom w imieniu Samorządu Powiatu Garwolińskiego z gratulacjami za osiągnięte wyniki sportowe w szermierce, a także podziękowanie za reprezentowanie powiatu na Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Polski w szermierce na wózkach złożyła Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Weronika Teperek -Duchna.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych!