Przejdź do treści

Funkcjonowanie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Drukuj

Nieodpłatna pomoc prawna

i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

Od dnia 23 marca, aż do odwołania, udzielanie nieodpłatnych porad prawnych i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu garwolińskiego będzie się odbywało w systemie pracy zdalnej. Osoby uprawnione do uzyskania nieodpłatnej pomocy i porad będą mogły je uzyskać zgłaszając taką potrzebę na numer telefonu:

25 684 25 47

Pracownik Starostwa Powiatowego w Garwolinie, obsługujący punkt rejestracji osób uprawnionych do uzyskania pomocy, prześle osobie uprawnionej formularz oświadczenia o niemożliwości poniesienia przez nią kosztów pomocy prawnej. Osoba uprawniona, po jego wypełnieniu i własnoręcznym podpisaniu, prześle wersję elektroniczną oświadczenia na adres poczty elektronicznej punktu rejestracji:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po otrzymaniu podpisanego oświadczenia, pracownik prowadzący rejestrację poinformuje osobę uprawnioną do uzyskania pomocy o dacie godzinie i sposobie nawiązania kontaktu telefonicznego między zdalnie działającym Punktem Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, a osobą uprawnioną do uzyskania pomocy.

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews