Przejdź do treści

Ogłoszenie Starosty Powiatu Garwolińskiego dot. pracy Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska w zakresie wydawania zezwoleń na usunięcie drzew lub krzewów z terenu nieruchomości będących własnością gminy

Drukuj

 

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 roku, poz. 697) Starosta Powiatu Garwolińskiego informuje, że zgodnie z § 13 w/w rozporządzenia do odwołania wykonywanie zadań przez urząd administracji publicznej lub jednostkę organizacyjną wykonującą zadania o charakterze publicznym, może podlegać ograniczeniu polegającym na wykonywaniu:

  1. wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom;
  2. określonych zadań przez ten urząd lub jednostkę w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów

Do zadań, niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom, zalicza się między innymi sprawy z zakresu ochrony środowiska, w tym dotyczące:

  • decyzji zezwalającej na usunięcie drzew lub krzewów wydawanej na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r. o ochronie przyrody (Dz.U. z 2020r. poz. 55
    i 471) - § 13 ust. 2 pkt 8 lit b).

 

W celu sprawnej realizacji w/w zadania z Wydziałem Rolnictwa i Ochrony Środowiska należy kontaktować się następująco:

e-mailem z osobą prowadzącą sprawę:

  • Anna Sitek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mailem na adres Wydziału: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefonicznie pod numerem:25 684 28 00

Korespondencja z Wydziałem tylko za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews