UMOWA NA WSPÓŁFINANSOWANIE KRYTEJ PŁYWALNI W GARWOLINIE PODPISANA

Utworzono: czwartek, 18, sierpień 2011

mW dniu dzisiejszym, 18 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została zawarta umowa w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Garwolin na realizację zadania pn. „Budowa krytej pływalni typu wielozadaniowego z parkingiem w Garwolinie”.

Umowa została podpisana przez reprezentującego Miasto Garwolin Burmistrza Tadeusza Mikulskiego oraz reprezentantami Powiatu Garwolińskiego Starostą Markiem Chciałowskim i Wicestarostą Stefanem Gorą przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Józefa Zająca. Realizując uchwałę Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 28 września 2010r., Powiat udzielił Miastu Garwolin  ze swojego budżetu pomocy finansowej w formie dotacji celowej w wysokości 2 000 000 zł z przeznaczeniem na współfinansowanie realizacji zadania pn. „Budowa krytej pływalni typu wielozadaniowego z parkingiem w Garwolinie”. Dotacja celowa płatna będzie w dwóch ratach: 1 mln zł w 2012 roku i 1 mln zł w 2013 roku.