Dofinansowanie na przebudowę drogi

Utworzono: piątek, 26, czerwiec 2020

IMG 2870IMG 2872

W dniu dzisiejszym w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie została podpisana umowa pomiędzy Zarządem Województwa Mazowieckiego reprezentowanym przez Panią Janinę Ewę Orzyłowską oraz Panią Elżbietę Lanc a Powiatem Garwolińskim o udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych (FOGR).

Dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 100 000 zł. zostanie przeznaczone na realizację zadania: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1349W Samogoszcz – Kraski – Podstolice – Podoblin na terenie gminy Maciejowice.

Dziękujemy Zarządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie naszego samorządu w dążeniu do realizacji tej inwestycji.