Dzień Weterana w Warszawie

Utworzono: środa, 14, wrzesień 2011

DSC09409Na zaproszenie Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika w dniu 12 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Weterana – święta, podczas którego oddajemy hołd obrońcom Ojczyzny i wspominamy tych, którzy walcząc o Polskę, zginęli na polach bitew.

W spotkaniu uczestniczyli kombatanci z Powiatu Garwolińskiego: Marian Cabaj – Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Obwód „Gołąb” w Garwolinie oraz Wiceprezes tego związku – Henryk Michalik. Spotkanie z uczestnikami uświetnił występ Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego z okazji Dnia Weterana wszystkim kombatantom i osobom represjonowanym składam wyrazy najgłębszego szacunku oraz życzenia zdrowia, wielu sił i poczucia dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.

Starosta Garwoliński

Marek Chciałowski