Otwarcie restauracji McDonald’s w Garwolinie

Utworzono: piątek, 30, wrzesień 2011

DSC 0028 - KopiaDobiegła końca budowa restauracji McDonald's w Garwolinie. 29 września pierwsi goście odwiedzili nowy obiekt sieci. Na zaproszenie Dyrektora Generalnego Piotra Juchy w okolicznościowym spotkaniu wzięli udział Starosta Garwoliński Marek Chciałowski, Wicestarosta Stefan Gora, Sekretarz Starostwa Jerzy Piesio oraz Radni Powiatowi Piotr Osmólski, Stanisław Bryłka, Krzysztof Ochnio i Krzysztof Ośka.

Liczymy, że lokal będzie atrakcyjną gastronomiczną alternatywą dla mieszkańców Garwolina i powiatu oraz przejeżdżających tą trasa osób. Bogate i różnorodne menu z pewnością powinno trafić w gusta gości. Przygotowano dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodne parkingi. Natomiast dla miłośników kawy i deserów uruchomiono strefę McCafe.

Z okazji otwarcia nowej restauracji składamy wyrazy uznania dla Państwa prężnej działalności i dotychczasowych osiągnięć. Życzymy dalszej tak owocnej dynamiki rozwoju oraz sukcesów i wytrwałości w realizacji nowych inwestycji i zamierzeń.