„Narkotyk Śmierci Dotyk”

Utworzono: czwartek, 06, październik 2011

DSC0975730 września w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbyła się debata nt. „Rola rodziny w zapobieganiu narkomanii i innym patologiom”. Była ona częścią projektu z zakresu przeciwdziałania narkomanii „Wspieranie i realizacja programów profilaktyczno – edukacyjnych z zakresu przeciwdziałania narkomanii oraz problematyki HIV/AIDS dla młodzieży”.

Projekt pod nazwą „Narkotyk śmierci dotyk” realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego skierowany jest do szkół, młodzieży, pedagogów oraz rodziców. W dyskusji udział wzięli eksperci z zakresu profilaktyki narkomanii z ośrodka Monar w Głoskowie - Wojciech Wanat i Janusz Izdebski, Jadwiga Trzeciak i Magdalena Siwek z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Garwolinie, podinspektor KPP Garwolin Stanisław Madejski oraz ks. Andrzej Lemieszek. Debatę swoją obecnością zaszczycili także Starosta Garwoliński Marek Chcialowski oraz Sekretarz Starostwa Jerzy Piesio. Rozmowę poprowadził Zbigniew Marciniuk.