INFORMACJA O OGŁOSZENIU PRZETARGU!

Utworzono: czwartek, 20, październik 2011 Opublikowano

Zarząd Powiatu Garwolińskiego informuje, że w dniu 6 grudnia 2011r. o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie przy ul. Staszica 15 (budynek A, pokój nr 4 na parterze), zostanie przeprowadzony drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej Powiatu Garwolińskiego, położonej Miętnem gm. Garwolin, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 1064/2 o pow. 0,3603 ha.

Szczegółowych informacji o przetargu udziela Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Garwolinie (w godz. 8oo – 16oo) lub telefonicznie pod nr tel. (025) 68-43-261 wew. 37.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń tut. Starostwa oraz zostanie zamieszczone w prasie lokalnej.