UWAGA! ROZPOCZYNAMY VII EDYCJĘ KONKURSU "ODZYSKANA PRZYRODA"

LASY pow. garwoliński 3W trosce o nasze środowisko naturalne Firma EKOLIDER oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego zapraszają wszystkie szkoły z terenu powiatu garwolińskiego do udziału w Konkursie „Odzyskana Przyroda” pod hasłem "Im więcej zbieramy tym mniej zaśmiecamy".

W tegorocznej, VII już edycji, proponujemy tradycyjnie cztery kategorie: Szkło, Makulatura, Plastik/Aluminium i Baterie. W każdej z nich przyznawane będą, jak co roku, nagrody oraz wyróżnienia. Przypominamy, że podstawowym kryterium oceny będzie osiągnięty przez szkołę efekt ekologiczny.

Po zapoznaniu się z regulaminem konkursu.doc prosimy o zgłaszanie chęci udziału w Konkursie wypełniając załączony do Regulaminu formularz zgłoszeniowy i wysyłając go na adres: Eko Lider, Lucin 4, 08-400 Garwolin lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 lutego br.