Kolejna wizyta u Ministra Sprawiedliwości

Utworzono: piątek, 27, styczeń 2012

temidaStarosta Garwoliński Marek Chciałowski, Wójt Gminy Borowie Wiesław Gąska przy wsparciu Posła na Sejm Krzysztofa Borkowskiego w dniu 26 stycznia br. po raz kolejny rozmawiali z Ministrem Sprawiedliwości Jarosławem Gowinem w sprawie pozostawienia Sądu Rejonowego w Garwolinie w dotychczasowej strukturze organizacyjnej.

Starosta potwierdził, iż spotkanie było bardzo rzeczowe i merytoryczne oraz atmosfera była przyjazna i że delegacja z powiatu została ciepło przyjęta przez ministra.

Argumenty przedstawione przez przedstawicieli samorządu ministrowi zostaną w formie pisemnej przekazane do Ministerstwa Sprawiedliwości.

Mamy nadzieję, iż minister ponownie przyjrzy się wszystkim za oraz przeciw i przychyli się do koncepcji przedstawionej przez delegację samorządu.