Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Utworzono: piątek, 03, luty 2012

pup27 stycznia Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie po raz pierwszy obchodzili swoje święto - Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej właśnie okazji we wtorek na zaproszenie Starosty Garwolińskiego Marka Chciałowskiego, odbyło się okolicznościowe spotkanie, w którym udział wzięli Pracownicy urzędu pracy na czele z dyrektorem Waldemarem Zarębą.

Do niedawna Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy jako jedna z nielicznych grup zawodowych nie mieli swojego święta. "Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia" przypadający na 27 stycznia, ustanowiony został nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy w grudniu 2010 roku.

W trakcie okolicznościowego spotkania w garwolińskim magistracie, Starosta Marek Chciałowski w imieniu Władz Powiatu, podziękował za dotychczasową współpracę w zakresie polityki rynku pracy, za trud i zaangażowanie wkładane w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz rozwiązywanie problemów mieszkańców Powiatu Garwolińskiego. Życzenia zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, poczucia wartości wykonywanych zadań, przyjaznych współpracowników oraz zdrowia, pomyślności i radości dnia codziennego złożyli również Wicestarosta Stefan Gora oraz Sekretarz Starostwa Jerzy Piesio.

Dziękujemy Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie za pozyskiwanie środków unijnych, stworzenie Centrum Aktywizacji Zawodowej, współpracę z pracodawcami i instytucjami dialogu społecznego oraz reagowanie na nowe zjawiska pojawiające się na rynku pracy. Dziękujemy za odpowiedzialność, innowacyjność oraz kompetencje wykazywaną w kontaktach z interesantami.