Wizyta Kleryków w Starostwie

Utworzono: piątek, 03, luty 2012

31 stycznia w Starostwie Powiatowym w Garwolinie gościła delegacja Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie, którzy odwiedzili urząd w ramach cyklu spotkań z przedstawicielami władzy samorządowej.

We wtorkowym spotkaniu uczestniczył Starosta Garwoliński Marek Chciałowski. Niecodzienni goście pragnęli przyjrzeć się działalności samorządu powiatowego, pod kątem współpracy z samorządem, pełniąc w przyszłości swą posługę na parafiach.

Podczas wizyty Klerycy zapoznali się zadaniami i funkcjonowaniem powiatowego samorządu. Starosta poinformował dodatkowo o osiągnięciach i sukcesach Powiatu Garwolińskiego w minionym roku. Na zakończenie wizyty goście otrzymali gadżety promocyjne.