Spotkanie Powiatowego Zespołu BRD

Utworzono: poniedziałek, 20, luty 2012

foto brdW dniu 17 lutego br. odbyło się robocze spotkanie Powiatowego Zespołu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w sprawie organizacji turnieju szkół podstawowych i gimnazjów nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Do 31 marca trwać będą eliminacje gminne, miejskie. Wyłonieni zwycięzcy wezmą udział w etapie powiatowym.

Tegoroczny etap powiatowy turnieju BRD odbędzie się w dniach 17 – 18 kwietnia w Pilawie. Celem turnieju jest propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podwyższenie świadomości dzieci i młodzieży o zagrożeniach występujących na drogach oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności poprzez rywalizację na szczeblu gminnym, a następnie powiatowym.

Organizatorami turnieju są Starosta Powiatu Garwolińskiego, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Kuratorium Oświaty, Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie oraz Powiatowy Zespół Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.