Utworzono: czwartek, 01, marzec 2012

loga kolor

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie informuje, że w roku 2012 realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Aktywizacja, Aktywność, Praca - razem pokonamy bariery", w ramach którego oferujemy Panu/Pani bezpłatne uczestnictwo w kursach i szkoleniach (kurs prawa jazdy, kurs językowy, kurs komputerowy, przedmiotowy-korepetycje, zawodowe lub inne wybrane przez Panią/Pana) oraz uczestnictwo w zajęciach z psychologiem i doradcą zawodowym. Ponadto planujemy wycieczkę integracyjną. Pokrywamy również koszty dojazdu na szkolenia i zajęcia.

Zapraszamy do składania zgłoszeń.

Załączony druk ankiety uczestnictwa w projekcie. prosimy składać osobiście, lub wysłać pocztą na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie, ul. Sportowa 5, 08-400 Garwolin .

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o telefoniczny kontakt z naszym Centrum (025) 682 43 19.

Warunki uczestnictwa w projekcie: osoba bezrobotna lub nieaktywna zawodowo w wieku aktywności zawodowej (15-64 lata) z orzeczonym stopniem niepełnosprawności lub niezdolnością do pracy.

ankieta.doc