Przejdź do treści
Brak grafik

Informacja

Utworzono: wtorek, 10, lipiec 2012

maz

"Organizacje pozarządowe - lider ekonomii społecznej" Bezpłatne i ogólnodostępne e-learningowe szkolenie dla pracowników i działaczy organizacji pozarządowych! Zapraszamy serdecznie na platformę edukacyjno - doradczą www.ekonomiaspołeczna.info.pl

 

Na stronie znajduje się 37 wykładów z zakresu ekonomii społecznej, których tematyka opracowana została na podstawie analizy problemów sygnalizowanych przez NGO podczas realizacji projektu oraz w trakcie badań przeprowadzonych na potrzeby projektu. Do wykładów dołączone są konspekty w formie prezentacji Power Point ułatwiające utrwalanie wiedzy i przekazywanie jej beneficjentom organizacji pozarządowych.

W zakładce "doradcy" można skorzystać z materiałów nagranych w technice telewizyjnej podczas dyżurów on line, który odbywały się 4 razy w tygodniu od lutego do kwietnia 2012 roku.

Zakładka "baza wiedzy" zawiera wyspecyfikowane akty prawne i dokumenty niezbędne NGO, w tym dotyczące podejmowania działalności gospodarczej i działań w obszarze ekonomii społecznej.

Celem platformy jest również stworzenie dla organizacji pozarządowych płaszczyzny kontaktu, wymiany doświadczeń oraz prezentacji. Służy temu zakładka "forum".

Zakładka "badania i analizy" zawiera końcowy raport z badań, sprawozdania z 2 konferencji konsultacyjnych przeprowadzonych podczas realizacji projektu oraz dokument z walidacji projektu, która miała miejsce 1 czerwca 2012 roku.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z platformy mając przekonanie, że stanie się ona popularnym narzędziem pomagającym Państwu w realizacji planowanych celów, co przełoży się na efektywniejszą pomoc świadczoną Waszym beneficjentom.

 

 

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews