Powołanie dyrektora

Powołanie dyrektora w Zespole Szkół im. Marszałka
Józefa Piłsudskiego w Garwolinie

W dniu 10 lipca 2012 roku Zarząd Powiatu Garwolińskiego zatwierdził uchwałą
nr 373/146/2012 wynik konkursu na dyrektora Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie oraz powołał uchwałą nr 374/147/2012 Panią Joannę Ostrowską na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie na okres 5 lat szkolnych od dnia 11.07.2012 roku.

W dniu 11.07.2012 roku Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski w obecności dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzego Duchny oraz Pani Dyrektor Joanny Ostrowskiej podziękował Pani Annie Kotowskiej pełniącej funkcję dyrektora szkoły za kierowanie szkołą w trudnym okresie związanym z egzaminem maturalnym i rekrutacją przedstawiając jednocześnie nowego dyrektora szkoły Panią Joannę Ostrowską.