Przejdź do treści

"Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego" po raz trzynasty

Drukuj

DSC 0122

Już po raz XIII w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zostały rozdane statuetki dla „Zasłużonych dla Powiatu Garwolińskiego” Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane już od 2005 roku dla wybitnych mieszkańców, organizacji czy instytucji działających na terenie Powiatu Garwolińskiego. Za swoją działalność zawodową, społeczną oraz realizację zadań przyczyniają się do rozwoju Powiatu Garwolińskiego i jego promocji, a tym samym zasługują na szczególne uznanie.

Czytaj więcej: "Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego" po raz trzynasty

„Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”

Drukuj

Zasluzony tytul

Kolejny raz Kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” jest wykonawcą uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego NR XXVII/176/2005 z dnia 24 marca 2005r. w sprawie ustanowienia w/w tytułu.

Czytaj więcej: „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”

Zasłużeni dla Powiatu Garwolińskiego 2017

Drukuj

Zasluzeni 2017

Od 2005 roku w naszym powiecie przyznawane jest wyjątkowe wyróżnienie, które otrzymują wybitni mieszkańcy, organizacje czy instytucje. Za swoją działalność zawodową, społeczną oraz realizację zadań przyczyniają się do rozwoju Powiatu Garwolińskiego i jego promocji, a tym samym zasługują na szczególne uznanie.

Czytaj więcej: Zasłużeni dla Powiatu Garwolińskiego 2017

Zasłużony dla Powiatu po raz jedenasty

Drukuj

DSC 0633Po raz jedenasty Kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” jest wykonawcą uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego NR XXVII/176/2005 z dnia 24 marca 2005r. w sprawie ustanowienia w/w tytułu.

 

 

Czytaj więcej: Zasłużony dla Powiatu po raz jedenasty

Tytuł „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” – przyznany

Drukuj

zasluzony dla powiatu2015W dniu dzisiejszym obradowała Kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”. W bieżącym roku do kapituły wpłynęło 25 wniosków w siedmiu dziedzinach. Skład kapituły tworzą: Przewodniczący Rady Powiatu, Starosta Powiatu oraz laureaci dwóch ostatnich edycji.

 

Czytaj więcej: Tytuł „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” – przyznany

ZASŁUŻENI DLA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO 2014

Drukuj

 ZASŁUŻENI DLA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO 2014

Po raz dziewiąty Kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” jest wykonawcą uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego NR XXVII/176/2005 z dnia 24 marca 2005r. w sprawie ustanowienia w/w tytułu. 15 czerwca br. podczas uroczystych obchodów Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego, tegoroczni laureaci tytułu otrzymali statuetki z rąk Przewodniczącej Rady Powiatu Urszuli Zadrożnej i Starosty Garwolińskiego Marka Chciałowskiego.

 

Czytaj więcej: ZASŁUŻENI DLA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO 2014

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews