Przejdź do treści

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z naszego powiatu

Drukuj

20181204 105501

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest od 1997 roku. Jest to forma nagradzania oraz wspierania rozwoju uczniów. Otrzymuje je uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Czytaj więcej: Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z naszego powiatu

Bartek Konopacki zwycięzcą konkursu na edukacyjną grę komputerową „W świecie cyberprzestrzeni”

Drukuj

13

      W dniu 10.12.2018r. w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu odbył się event zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych Delta w ramach projektu „W świecie cyberprzestrzeni – o zagrożeniach uświadamiamy, omamić nie pozwalamy”.

Czytaj więcej: Bartek Konopacki zwycięzcą konkursu na edukacyjną grę komputerową „W świecie cyberprzestrzeni”

Uchwała Nr 10/237/2018

Drukuj

Uchwała Nr 10/237/2018 Zarządu Powiatu Garwolińskiego z dnia 6 grudnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej
w powiecie garwolińskim w 2019 roku.

Czytaj więcej: Uchwała Nr 10/237/2018

100- lecie odzyskania niepodległości

Drukuj

DSC00962

11 listopada to najważniejsze święto dla Polski, szczególnie rok 2018 jest momentem, w którym uczciliśmy 100 lat wolności. Nasza Ojczyzna jaką jest powiat i miasto Garwolin uroczyście uczciła setną rocznicę suwerenności, odprawiona została Msza Święta, poświęcono pomnik z okazji 4 jubileuszy oraz odsłonięty orzeł na obelisku poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Czytaj więcej: 100- lecie odzyskania niepodległości

Stulecie Związku Nauczycielstwa Polskiego

Drukuj

DSC00840

7 listopad 2018 roku to ważna data dla wszystkich nauczycieli na terenie powiatu garwolińskiego. To właśnie tego dnia odbyła się uroczystość Stulecia ZNP oraz uroczyste wręczenie sztandaru.

Czytaj więcej: Stulecie Związku Nauczycielstwa Polskiego

Spotkanie dotyczące rozwoju powiatu

Drukuj

DSC00798

7 listopada w siedzibie starostwa odbyło się spotkanie z księżmi proboszczami pracującymi w parafiach Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Spotkanie dotyczące rozwoju powiatu

Spotkanie organizacji i stowarzyszeń kombatanckich

Drukuj

DSC00771

W poniedziałek 5 listopada 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji i stowarzyszeń kombatanckich działających w Powiecie Garwolińskim. Celem zebrania było podsumowanie podjętych dotąd działań oraz podziękowania za lata współpracy, która przebiegała sprawnie i z zaangażowaniem każdej ze stron.

Czytaj więcej: Spotkanie organizacji i stowarzyszeń kombatanckich

Pomnik na Jubileusz

Drukuj

DSC 0218

Z okazji 100-lecia istnienia Liceum oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przy szkole stanął pomnik ze słowami Piłsudskiego „Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości…

Czytaj więcej: Pomnik na Jubileusz

Stulecie Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Drukuj

DSC 0759

Szkoła „na Długiej” ma już 100 lat. Jubileuszowa uroczystość odbyła się 20 października pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego.

Czytaj więcej: Stulecie Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews