Przejdź do treści

Sukcesy ZSP Żelechów w finałach centralnych Olimpiad Zawodowych.

Drukuj

geodezyjna damian krawczyk

W dniach 7-8 czerwca 2019 odbył się w Hańczowej (woj. małopolskie) finał centralny XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W bloku ochrona i inżynieria środowiska uczeń klasy III Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie - Krzysztof Świąder zajmując II miejsce w kraju, zdobył tytuł laureata Olimpiady i uzyskał indeks na wyższą uczelnię.

Czytaj więcej: Sukcesy ZSP Żelechów w finałach centralnych Olimpiad Zawodowych.

II Międzypokoleniowy Rajd Nordic Walking w Żelechowie

Drukuj

IMG 20190609 182948

II Międzypokoleniowy Rajd Nordic Walking za nami. Impreza promująca aktywność fizyczną całych rodzin odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego oraz Burmistrza Żelechowa Łukasza Bogusza.

Czytaj więcej: II Międzypokoleniowy Rajd Nordic Walking w Żelechowie

Otwarty Turniej Piłki Plażowej Siatkowej

Drukuj

IMGP3675

5-6 czerwca br. na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie rozegrano Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Zawody te były jednym z wydarzeń organizowanych corocznie przez PSZS Garwolin dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Otwarty Turniej Piłki Plażowej Siatkowej

XV Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

IMG 6475

Mityng lekkoatletyczny to impreza, która co roku cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół średnich z naszego powiatu.

Czytaj więcej: XV Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Garwolińskiego

Finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

IMG 6243

29 maja 2019r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o samorządzie, który wyłonił uczniów posiadających największą wiedzę w tej dziedzinie.

Czytaj więcej: Finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

Kwalifikacje Zawodowe w Miętnem najlepsze wyniki!

Drukuj

DSC 0057

Wybór ścieżki zawodowej, a więc decyzja o przyszłości, jest zawsze bardzo trudna. Zanim młody człowiek zdecyduje o szczegółach, musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy chciałby podążać ścieżką kształcenia ogólnego, myśląc o maturze i studiach czy może jego pasje, zdolności i zainteresowania kierują go w stronę kształcenia zawodowego. Ta druga opcja, mimo, że często niesłusznie spychana na drugi plan, to w dzisiejszych czasach, w których wciąż poszukiwani są wysokiej klasy specjaliści, droga do sukcesu.

Czytaj więcej: Kwalifikacje Zawodowe w Miętnem najlepsze wyniki!

XXVIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2019

Drukuj

DSC 0390

W czwartek 16 maja 2019r. w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się po raz kolejny Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizacji podjęła się Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Garwolinie. Uroczystego otwarcia dokonali Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska oraz poseł Grzegorz Woźniak, którzy jednocześnie sprawowali patronat honorowy nad wydarzeniem.

Czytaj więcej: XXVIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2019

Piłkarska majówka na Orliku w Żelechowie

Drukuj

DSC09527

1 maja na boisku „Orlik 2012” w Żelechowie rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Garwolińskiego Mirosława Walickiego. Zawody te były jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej: Piłkarska majówka na Orliku w Żelechowie

Sprawozdanie z realizacji programu za rok 2018

Drukuj

Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Powiatu Garwolińskiego z organizacjami pozarządowymi w 2018 r.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z realizacji programu za rok 2018

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews