Przejdź do treści

Uchwała Nr 10/237/2018

Drukuj

Uchwała Nr 10/237/2018 Zarządu Powiatu Garwolińskiego z dnia 6 grudnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej
w powiecie garwolińskim w 2019 roku.

Czytaj więcej: Uchwała Nr 10/237/2018

100- lecie odzyskania niepodległości

Drukuj

DSC00962

11 listopada to najważniejsze święto dla Polski, szczególnie rok 2018 jest momentem, w którym uczciliśmy 100 lat wolności. Nasza Ojczyzna jaką jest powiat i miasto Garwolin uroczyście uczciła setną rocznicę suwerenności, odprawiona została Msza Święta, poświęcono pomnik z okazji 4 jubileuszy oraz odsłonięty orzeł na obelisku poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Czytaj więcej: 100- lecie odzyskania niepodległości

Stulecie Związku Nauczycielstwa Polskiego

Drukuj

DSC00840

7 listopad 2018 roku to ważna data dla wszystkich nauczycieli na terenie powiatu garwolińskiego. To właśnie tego dnia odbyła się uroczystość Stulecia ZNP oraz uroczyste wręczenie sztandaru.

Czytaj więcej: Stulecie Związku Nauczycielstwa Polskiego

Spotkanie dotyczące rozwoju powiatu

Drukuj

DSC00798

7 listopada w siedzibie starostwa odbyło się spotkanie z księżmi proboszczami pracującymi w parafiach Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Spotkanie dotyczące rozwoju powiatu

Spotkanie organizacji i stowarzyszeń kombatanckich

Drukuj

DSC00771

W poniedziałek 5 listopada 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji i stowarzyszeń kombatanckich działających w Powiecie Garwolińskim. Celem zebrania było podsumowanie podjętych dotąd działań oraz podziękowania za lata współpracy, która przebiegała sprawnie i z zaangażowaniem każdej ze stron.

Czytaj więcej: Spotkanie organizacji i stowarzyszeń kombatanckich

Pomnik na Jubileusz

Drukuj

DSC 0218

Z okazji 100-lecia istnienia Liceum oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przy szkole stanął pomnik ze słowami Piłsudskiego „Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości…

Czytaj więcej: Pomnik na Jubileusz

Stulecie Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Drukuj

DSC 0759

Szkoła „na Długiej” ma już 100 lat. Jubileuszowa uroczystość odbyła się 20 października pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego.

Czytaj więcej: Stulecie Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Siatkarki z żelechowskiego Lelewela na podium Olimpiady Klas Mundurowych

Drukuj

1

20.10.2018 r. na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie odbyła się ogólnopolska Olimpiada Klas Mundurowych w grach zespołowych. Organizatorem jej było m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej a prawo startu miały szkoły z klasami mundurowymi. W imprezie wzięło udział ponad 20 szkół z całej Polski, które rywalizowały w turniejach piłki siatkowej, piłki nożnej i koszykówki.

Czytaj więcej: Siatkarki z żelechowskiego Lelewela na podium Olimpiady Klas Mundurowych

Programy unijne w szkołach Ponadgimnazjalnych

Drukuj

DSC 0475

18 października 2018r. w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie odbyło się spotkanie dotyczące Programów Unijnych w powiecie garwolińskim. Na sali gimnastycznej zgromadzili się koordynatorzy programów ze szkół Ponadgimnazjalnych biorących w nich udział wraz z uczniami, którzy korzystali z projektów oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski, Dyrektor Edukacji, Kultury i Sportu Jerzy Duchna i dyrektorzy szkół Ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: Programy unijne w szkołach Ponadgimnazjalnych

Otwarcie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Drukuj

DSC 0365

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej mieści się przy ul. Warszawskiej 3. Dzięki inicjatywie i wsparciu Pana Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego powstała nowa placówka dopasowana do potrzeb poradni. Uroczyste otwarcie budynku odbyło się 17 października 2018r. o godzinie 13.

Czytaj więcej: Otwarcie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews