Przejdź do treści

Akt Erekcyjny

Drukuj

akt erekcyjny czerwiec 2016

Obchody Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego rozpoczęły się podpisaniem Aktu Erekcyjnego pod budowę nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

Starosta Marek Chciałowski przedstawił historię budowy nowej siedziby Starostwa Powiatowego Przypomniał, że rozpoczęła się już w pierwszej kadencji funkcjonowania odrodzonych powiatów. Wobec wzrastającej ilości zadań przydzielanych samorządom powiatowym widoczna była potrzeba budowy nowej siedziby, która pomieściłaby wszystkie jednostki organizacyjne. W lipcu 2006 roku została zakupiona od Miasta Garwolin działka przy ulicy Mazowieckiej. Następnie w 2008r. ogłoszony został konkurs z udziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich na projekt budynku Starostwa Powiatowego. O dużym zainteresowaniu świadczy fakt, że w konkursie wzięło udział 20 firm z Polski i Europy. Ostatecznie do realizacji wybrana została oferta firmy Wojciech Gęsiak Studio Architektoniczne z Radomia. Budowa rozpoczęła się w 2015 roku.

Czytaj więcej: Akt Erekcyjny

Stawiamy na sport

Drukuj

Stawiamy na sport

2 czerwca 2016r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została podpisana umowa na wykonanie zadania pn. Budowa obiektu lekkoatletycznego z bieżnią prostą przy istniejącym kompleksie „Moje boisko – Orlik 2012” w Zespole Szkół nr 1 w Żelechowie.

Czytaj więcej: Stawiamy na sport

Kolejna inwestycja w placówce oświatowej

Drukuj

Kolejna inwestycja w placówce oświatowej

29 marca 2016 r w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została podpisana umowa na utwardzenie placu, wykonanie alejek i chodnika wZespole Szkół Nr 1 w Żelechowie.

Czytaj więcej: Kolejna inwestycja w placówce oświatowej

Powstanie nowe boisko

Drukuj

Powstanie nowe boisko

Powiat Garwoliński inwestuje w sport. Powstanie nowe boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.

Czytaj więcej: Powstanie nowe boisko

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews