Przejdź do treści

„Śnieżka” w Miętnem nie tylko dla dorosłych

Drukuj

IMG 2776

17 lutego w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Śnieżka”. Barwny spektakl wyreżyserowany przez Izabelę Rękawek zgromadził na „Dworskiej Scenie Teatralnej” licznie przybyłą publiczność.

Czytaj więcej: „Śnieżka” w Miętnem nie tylko dla dorosłych

Miętne między Niebem a Ziemią

Drukuj

Koncert plakat poprawiony zap

W ramach obchodów 600-lecia Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 25 lutego (niedziela) do dworku w Miętnem na wyjątkowy koncert pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna” w wykonaniu zespołu wokalnego SONUS NOBILIS. Wstęp wolny !

Czytaj więcej: Miętne między Niebem a Ziemią

Bo karnawał jest dla wszystkich

Drukuj

IMG 2067

Niech żyje bal! - pod takim hasłem upłynęło spotkanie karnawałowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem i ich rodzin w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Bo karnawał jest dla wszystkich

„Śnieżka” w Miętnem dla każdego

Drukuj

Plakat Śnieżka poprawiony-zap

W sobotę, 17 lutego Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zapraszają na spektakl pt. "Śnieżka". Zabierz dziecko, wnuczka, babcię, tatę, mamę, dziadka, siostrę, brata, wujka, ciocię i sąsiada. Na „Dworskiej Scenie Teatralnej” wystąpią aktorzy z różnych pokoleń w sztuce, opartej na jednej z najbardziej znanych i najpiękniejszych baśni braci Grimm. WSTĘP WOLNY !

Czytaj więcej: „Śnieżka” w Miętnem dla każdego

Zapraszają na narty do Miętnego

Drukuj

PLAKAT BIEGI NARCIARSKIE 1

Sympatyków i amatorów biegania na nartach oraz aktywnego spędzania wolnego czasu Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza w najbliższą niedzielę 28 stycznia do zabytkowego parku w Miętnem na Otwarte Zawody w Biegach Narciarskich.

Czytaj więcej: Zapraszają na narty do Miętnego

Z kolędą i z Górką w Miętnem

Drukuj

Koleda Gorka Mietne 2018 zap

W najbliższą środę 10 stycznia o godzinie 18.00 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza mieszkańców powiatu garwolińskiego na świąteczne muzyczno - poetyckie kolędowanie wraz z Towarzystwem Teatralnym „PodGórkę”. W roli głównej aktor Stanisław Górka. Na fortepianie Jerzy Derfel. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Z kolędą i z Górką w Miętnem

W Miętnem popierniczyli po raz drugi

Drukuj

IMG 7583

W Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbyły się przedświąteczne warsztaty piernikowe. To już druga edycja „Wielkiego Pierniczenia w Powiecie Garwolińskim”.

Czytaj więcej: W Miętnem popierniczyli po raz drugi

Zagłosujmy na kulturę w Powiecie Garwolińskim!

Drukuj

Glosuj Kultura

Z satysfakcją informujemy, że projekt „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy” organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem został nominowany w plebiscycie TOP Regionu 2018. Osoby które oddadzą swój głos, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Czytaj więcej: Zagłosujmy na kulturę w Powiecie Garwolińskim!

Teatr dla dzieci w Miętnem po raz ostatni

Drukuj

IMG 7130

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” - bajka od pokoleń dla wszystkich pokoleń. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem już po raz ostatni gościło w tym roku dzieci na „Dworskiej Scenie Teatralnej”.

Czytaj więcej: Teatr dla dzieci w Miętnem po raz ostatni

Sesja Krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą” w Miętnem

Drukuj

IMG 6205

W Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem 26 listopada podsumowano projekt "Garwoliński Sejmik Krajoznawczy". W ramach spotkania odbyła się m.in. sesja krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą”.

Czytaj więcej: Sesja Krajoznawcza „Garwolin nad Wisłą” w Miętnem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews