Przejdź do treści

Podróż wokół dźwięków, muzyki i tańca po Mazowszu dla przedszkolaków

Drukuj

Spotkaj etnologa przedszkolak

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza przedszkolaków do aktywnego poznawania naszej „małej ojczyzny” . Na bezpłatne warsztaty obowiązują zapisy. Zostały ostatnie miejsca.

Czytaj więcej: Podróż wokół dźwięków, muzyki i tańca po Mazowszu dla przedszkolaków

Ogórkiem na wycieczkę z Tadeuszem

Drukuj

Wycieczka Ogorek

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem 19 listopada 2017r. zaprasza do udziału w wycieczce krajoznawczej szlakiem Tadeusza Kościuszki po Ziemi Garwolińskiej "wehikułem czasu" zabytkowym autobusem Jelczem 043 tzw. Ogórkiem.

Czytaj więcej: Ogórkiem na wycieczkę z Tadeuszem

Po ziemi słońcem malowanej w Miętnem

Drukuj

Zambia zap

W ramach Garwolińskich Spotkań Podróżniczych Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 19 listopada 2017 r. (niedziela) o godz. 17.30 do Miętnego w podróż po Afryce - ziemi słońcem malowanej - z Sylwią Prządką - mieszkanką powiatu garwolińskiego, podróżniczką i wolontariuszką misyjną. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: Po ziemi słońcem malowanej w Miętnem

Etno-design na poważnie i wesoło nie tylko dla seniorów

Drukuj

Etnolog senior

Dlaczego warto sięgać do korzeń i tradycji ? Jakie znaczenie ma przetwarzanie i rękodzieło, w jaki sposób projektanci inspirują się starymi rzeczami i interpretują je na nowo? Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 20 listopada (poniedziałek) osoby dorosłe na bezpłatne warsztaty z etnografami.

Czytaj więcej: Etno-design na poważnie i wesoło nie tylko dla seniorów

Nowe spojrzenie na okolice okiem młodzieży

Drukuj

Spotkaj Etnologa zap

- Podczas zajęć prowadzonych przez etnografów ze Stowarzyszenia „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego młodzież spojrzy na swoją okolicę z innej perspektywy.  Na bezpłatne warsztaty Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza młodzież w wieku 13-15 lat. Obowiązują zapisy.

Czytaj więcej: Nowe spojrzenie na okolice okiem młodzieży

Do Miętnego przyjechali Książę i Żebrak

Drukuj

Ksiaze Zebrak Mietne

We wtorek 7 listopada Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem gościło najmłodszych mieszkańców powiatu garwolińskiego na przedstawieniu teatralnym pt. „Książę i Żebrak”. Kolejne spotkanie dla dzieci z teatrem już w grudniu.

Czytaj więcej: Do Miętnego przyjechali Książę i Żebrak

Wystawa prac jeszcze w listopadzie

Drukuj

Plener trzeci

Ostatni plener w tym roku w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji odbył się 8 listopada. Zwieńczy je ekspozycja wszystkich prac 26 listopada 2017r. w dworku w Miętnem.

Czytaj więcej: Wystawa prac jeszcze w listopadzie

W Miętnem wspomnieli Leśmiana

Drukuj

Lesmian Mietne

Niedzielny wieczór w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zgromadził występujących oraz publiczność wokół wybitnego poety i prozaika Bolesława Leśmiana. W programie słowno-muzycznym pt. „Cudaczniało istnienie” wystąpili mieszkańcy powiatu garwolińskiego.

Czytaj więcej: W Miętnem wspomnieli Leśmiana

W Miętnem ożywili pamięć nie tylko o ks. Popiełuszce

Drukuj

Popieluszko Mietne 2017

3 listopada w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się wieczór pamięci poświęcony księdzu Jerzemu Popiełuszce. W wydarzeniu udział wzięli także absolwenci i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych im. Stanisława Staszica w Miętnem i przypomnieli o wydarzeniach sprzed lat związanych z obroną krzyży oraz wizycie u ks. Popiełuszki.

Czytaj więcej: W Miętnem ożywili pamięć nie tylko o ks. Popiełuszce

Zapraszają na ostatni jesienny plener do Miętnego

Drukuj

Zapowiedz plener

Na ostatni już jesienny plener w dworku w środę 8 listopada 2017r. w godz. 16.00 – 19.00 zaprasza Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Udział jest bezpłatny. Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowane w ramach projektu pt. „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”.

Czytaj więcej: Zapraszają na ostatni jesienny plener do Miętnego

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews