Przejdź do treści

Wyjątkowy wieczór z Leśmianem

Drukuj

Plakat lesmian mietne zap

Podczas niedzielnego wieczoru w dworku w Miętnem, w blasku świec, o jednym z najciekawszych artystów i największych poetów, nie tylko XX stulecia, ale i całych dziejów literatury polskiej opowiedzą i zaśpiewają mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 5 listopada (niedziela) 2017 r. na godz. 18.00 na program słowno-muzyczny pt. „Cudaczniało istnienie”. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: Wyjątkowy wieczór z Leśmianem

Zeszyt w kratkę pisany – wieczór pamięci ks. Popiełuszki

Drukuj

Popieluszko zap

Gdyby żył obchodziłby w tym roku 70 – te urodziny... Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 3 listopada (piątek) na godz. 19.00 do dworku w Miętnem na wieczór pełen refleksji poświęcony pamięci Ks. Jerzego Popiełuszki. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: Zeszyt w kratkę pisany – wieczór pamięci ks. Popiełuszki

Nie tylko o Kościuszce

Drukuj

IMG 3804

W niedzielę 22 października w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbyło się spotkanie z historią pt. „Ziemia Garwolińska w Powstaniu Kościuszkowskim” połączone z promocją nowego Zeszytu Historycznego Ziemi Garwolińskiej nr 22 wydanego przez Ludowe Towarzystwo Naukowo - Kulturalne Oddział Garwolin.

Czytaj więcej: Nie tylko o Kościuszce

Nie tylko Miętne jak malowane

Drukuj

Plener malarski

21 października w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się kolejny plener rysunkowo-malarski pt. „Barwy jesieni w polskim dworze”. Plenery zwieńczy ekspozycja wszystkich prac 26 listopada 2017. w dworku w Miętnem.

Czytaj więcej: Nie tylko Miętne jak malowane

Książę i żebrak w Miętnem

Drukuj

Plakat ksiaze zebrak

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza dzieci na adaptację teatralną powieści pt. „Książę i żebrak” . Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Książę i żebrak w Miętnem

Śpiąca Królewna dla dzieci

Drukuj

Spiaca krolewna Mietne PCKIP  39

W środę 18 października Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem gościło najmłodszych mieszkańców powiatu garwolińskiego na przedstawieniu teatralnym przygotowanym specjalnie dla nich.

Czytaj więcej: Śpiąca Królewna dla dzieci

Nowe Zeszyt Historyczny Ziemi Garwolińskiej już jest

Drukuj

Plakat Kosciuszko Mietne 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem raz Ludowe Towarzystwo Naukowo Kulturalne zapraszają  22 października 2017 (niedziela) o godz. 16.00 do dworku w Miętnem na promocję 22 numeru Zeszytów Historycznych Ziemi Garwolińskiej.

Czytaj więcej: Nowe Zeszyt Historyczny Ziemi Garwolińskiej już jest

Malownicze Mazowsze w Miętnem

Drukuj

Plener malarski Miętne

13 października w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się pierwszy plener rysunkowo-malarski pt. „Barwy jesieni w polskim dworze”. Organizatorzy zapraszają artystów na kolejne.

Czytaj więcej: Malownicze Mazowsze w Miętnem

Śpiąca królewna w Miętnem

Drukuj

PLAKAT Spiaca Krolewna fot. Widmanska

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza dzieci na adaptację teatralną jednej z najsłynniejszych baśni pt. „Śpiąca królewna” . Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Śpiąca królewna w Miętnem

Instrumentalne trio w Miętnem

Drukuj

Trio Mietne

W środę w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się koncert "Austria meets Poland 3". Na dworskiej scenie królował akordeon, fortepian i saksofon.

Czytaj więcej: Instrumentalne trio w Miętnem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews