Przejdź do treści

Plener rysunkowo-malarski w Miętnem

Drukuj

Warsztaty 2017 zaj

POWIATOWE CENTRUM KULTURY I PROMOCJI w MIĘTNEM zaprasza na PLENER RYSUNKOWO-MALARSKI MALOWNICZE MAZOWSZE. Już w najbliższy piątek, 13 października 2017r. w godz. 8.00-16.00.

Czytaj więcej: Plener rysunkowo-malarski w Miętnem

Austriackie dźwięki w Miętnem

Drukuj

KONCERT PLAKAT

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji serdecznie zaprasza w najbliższą środę na godz. 18.00 na koncert w ramach 3 edycji cyklu "Austria meets Poland 3" do dworku w Miętnem. Na scenie wystąpi trio instrumentalne polskich kompozytorów i muzyków, którzy zagrają na saksofon, akordeon i fortepian. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Austriackie dźwięki w Miętnem

Urzekające w miętnieńskim dworku

Drukuj

Kobiety urzekajace

W miniony weekend miętnieński dworek gościł urzekające kobiety. Ponad czterdzieści pań z powiatu garwolińskiego wzięło udział w warsztatach pt. „Być Urzekającą”, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Urzekające w miętnieńskim dworku

Odwiedzili Wilgę

Drukuj

IMG 2047

W niedzielę 24 września w Wildze odbyło się koleje spotkanie z cyklu „Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego” organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem we współpracy z portalem Dawny Powiat Garwolin i okolice oraz Polskie Towarzystwo Turystyki Krajoznawczej Oddział Otwock.

Czytaj więcej: Odwiedzili Wilgę

„Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego

Drukuj

Marianskie Porzecze

W minioną niedzielę 10 września w Mariańskim Porzeczu odbyło się pierwsze spotkanie nad Wisłą w ramach projektu „Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego”. Organizatorzy zapraszają na kolejne do Wilgi.

Czytaj więcej: „Ożywmy tradycje Powiśla Garwolińskiego

W dworze odbyło się „Wesele”

Drukuj

Czytanie 2017

Tegoroczna edycja akcji Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego 2017 w miętnieńskim dworze odbyła się 7 września. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji na to niezwykłe wydarzenie zaprosiło gości z całego powiatu.

Czytaj więcej: W dworze odbyło się „Wesele”

Wesele w Miętnem

Drukuj

Narodowe czytanie WESELE 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 7 września w czwartek o godz. 16.00 do wspólnego Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w miętnieńskim dworze.

Tegoroczną lekturą Narodowego Czytania jest „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj więcej: Wesele w Miętnem

Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

Drukuj

wisla plakat

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem we współpracy z PTTK Oddział Otwock oraz Dawny Powiat Garwolin i Okolice zapraszają na spotkania, których celem jest zachowanie historycznego dziedzictwa Powiśla Garwolińskiego poprzez m.in. digitalizację starych dokumentów i fotografii.

Czytaj więcej: Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

Leśmian na dożynkach w Łaskarzewie

Drukuj

Zwyciezcy Lesmian

Podczas Powiatowych Dożynek w Łaskarzewie organizatorzy Powiatowego Przeglądu Artystycznego z okazji Roku Bolesława Leśmiana 2017 wręczyli nagrody i dyplomy laureatom i uczestnikom konkursu.

Czytaj więcej: Leśmian na dożynkach w Łaskarzewie

Nagrody w konkursie filmowym rozdane

Drukuj

Zwyciezcy Film a to powiat

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych w Łaskarzewie Powiatowe Centrum Kultury i Promocji ogłosiło oficjalnie wyniki konkursu filmowego „A to powiat właśnie” oraz wręczyło nagrody jego zwycięzcom i uczestnikom.

Czytaj więcej: Nagrody w konkursie filmowym rozdane

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews