Przejdź do treści

Powstanie nowa mapa Garwolina

Drukuj

subiektywny spacerownik po garwolinie

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji wraz z Fundacją Ochrony Dziedzictwa Kulturowego zapraszają 6 lipca (czwartek) na godz. 18.30 do dworku w Miętnem na spotkanie, podczas którego rozpoczęte zostaną prace nad wspólnym stworzeniem spacerownika po Garwolinie.

Czytaj więcej: Powstanie nowa mapa Garwolina

Teatr dla dzieci na wakacje

Drukuj

WAKACJE Z TEATREM DLA NAJMLODSZYCH

„Dworska Scena Teatralna” w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji zaprasza w okresie wakacyjnym najmłodszych – przedszkolaków i dzieci - na przedstawienia teatralne do dworku w Miętnem. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Teatr dla dzieci na wakacje

„Magnetyzm serc" w Miętnem

Drukuj

Magnetyzm Mietne

     W niedzielę, 4 czerwca, Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem zaprosiło mieszkańców powiatu garwolińskiego na spektakl „Magnetyzm serc” - wiecznie aktualną i nieodmiennie czarującą kolejne pokolenia widzów komedię Aleksandra Fredry.

Czytaj więcej: „Magnetyzm serc" w Miętnem

Dzień dziecka w królestwie harfy

Drukuj

Harfa dzien dziecka 2017

 

1 czerwca w miętnieńskim dworze uczczono Dzień Dziecka w niesztampowy sposób. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie zaprosiły wszystkie dzieci wraz z rodzicami z powiatu garwolińskiego na muzyczne spotkanie z najstarszym istniejącym dziś na świecie instrumentem – harfą.

 

Czytaj więcej: Dzień dziecka w królestwie harfy

Magnetyzm serc w miętnieńskim dworku

Drukuj

PLAKAT MAGNETYZM SERC

 

Aleksander Fredro nieodmiennie czaruje kolejne pokolenia i udowadnia, że trafia do odbiorcy. Nauczyciel języka polskiego Jerzy Rusak przygotował ze swoimi uczniami uwspółcześnioną wersję znanej komedii „Śluby panieńskie”. W niedzielny, czerwcowy wieczór na „Dworskiej Scenie Teatralnej“ zaprezentują oni sztukę pt. „Magnetyzm serc”.

 

Czytaj więcej: Magnetyzm serc w miętnieńskim dworku

Akordeon królował w Miętnem

Drukuj

Akordeon 2017

W minioną środę, 24 maja 2017 r. w miętnieńskim dworze zagrali „Radomscy Mistrzowie Akordeonu“, muzycy z Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Czytaj więcej: Akordeon królował w Miętnem

Leśmian dla poetów i muzyków

Drukuj

Lesmian plakat

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza do udziału w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym 2017 inspirowanym twórczością i biografią czołowego przedstawiciela poezji polskiej Bolesława Leśmiana. W 2017 roku przypada 140. rocznica jego urodzin i 80. rocznica śmierci. Przegląd dedykowany jest zarówno odtwórcom jak i twórcom z powiatu garwolińskiego. W przeglądzie mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu garwolińskiego bez ograniczeń wiekowych.

 

Czytaj więcej: Leśmian dla poetów i muzyków

Harfa na Dzień Dziecka

Drukuj

Harfa Dzien dziecka 2017

 

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w dworku w Miętnem odbędzie się rodzinny wieczór muzyczny. Na spotkanie z wyjątkowym instrumentem jakim jest harfa zapraszają dzieci i rodziców na godz. 18.00 organizatorzy – Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Szkoła Muzyczna I Stopnia w Garwolinie.

Czytaj więcej: Harfa na Dzień Dziecka

Radomscy Mistrzowie Akordeonu w Miętnem

Drukuj

Plakat Akordeon Mietne

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji oraz Szkoła Muzyczna I Stopnia w Garwolinie zapraszają 24 maja 2017 (środa) na godz. 18.00 do Miętnego na niezwykły koncert „Radomscy Mistrzowie Akordeonu“ podczas którego wystąpią muzycy z Zespołu Szkół Muzycznych im.Oskara Kolberga w Radomiu.

Czytaj więcej: Radomscy Mistrzowie Akordeonu w Miętnem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews