Przejdź do treści

W Miętnem zagrają Chopina

Drukuj

Koncert Chopin PCKiP

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza Państwa 5 marca do Miętnego na niecodzienny koncert z okazji wyjątkowego kobiecego święta . Mazurki, walce, polonezy, nokturny, preludia ... najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykona pianistka Patrycja Wachowicz. Wstęp wolny.

Czytaj więcej: W Miętnem zagrają Chopina

Marszałek Józef Piłsudski - warsztaty historyczne

Drukuj

Piludski Mietne

Warsztaty historyczne poświęcone Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu już w najbliższy czwartek, 23 lutego o godz. 16:30 w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Marszałek Józef Piłsudski - warsztaty historyczne

„To tylko wiersze” – piękno ukryte w poezji

Drukuj

Spotkanie Wegrzynek

 

19 lutego 2017 r. w Powiatowym Centrum Promocji i Kultury w Miętnem miało miejsce wyjątkowe spotkanie, spotkanie z poezją podyktowaną przez fantazję, nastroje, marzenia i przemyślenia Bożeny Węgrzynek. Autorka tomiku poezji „To tylko wiersze” zaprosiła mieszkańców Powiatu Garwolińskiego na wyjątkowy wieczór, podczas którego można było wysłuchać niezwykłe wiersze poetki i muzykę w wykonaniu Bożeny Sitek i Magdaleny Przybysz.

Czytaj więcej: „To tylko wiersze” – piękno ukryte w poezji

W Miętnem szukali skarbu

Drukuj

poszukiwacze zaginionych skarbow 2017

Przygoda, bo każdej chwili szkoda – pod takim hasłem 13 - lutego odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem warsztaty podróżnicze – poszukiwacze zaginionych skarbów - dla dzieci i młodzieży w ramach zimowych ferii.

Czytaj więcej: W Miętnem szukali skarbu

W Miętnem na sportowo i zabytkowo

Drukuj

biegi narciarskie mietne 2017

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem ferie rozpoczęło sportową rozgrzewką. 12 lutego w niedzielne przedpołudnie w zabytkowym parku do rywalizacji w biegach narciarskich stanęło ze sobą blisko 30 zawodników i zawodniczek.

W otwartych zawodach o sportowe podium rywalizowały dzieci, panie i panowie. W ramach współzawodnictwa rozegrano cztery kategorie: dzieci, kobiety, mężczyźni 17+ i mężczyźni 50+. W każdej kategorii był inny dystans do pokonania. Jedno okrążenie to blisko jeden kilometr.

Czytaj więcej: W Miętnem na sportowo i zabytkowo

Angielski i obsługa komputerów w Miętnem nie tylko dla seniorów

Drukuj

Plakat Kurs angielski komputerowy

 

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Business School zapraszają mieszkańców powiatu garwolińskiego do udziału w bezpłatnych kursach z języka angielskiego lub komputerowym.  Sprawdź warunki uczestnictwa i dołącz do nas!

Czytaj więcej: Angielski i obsługa komputerów w Miętnem nie tylko dla seniorów

Na nartach po zabytkowym parku w Miętnem

Drukuj

PLAKAT BIEGI NARCIARSKIE

 

Ponieważ organizowane ostatnio biegi narciarskie cieszyły się sporym zainteresowaniem organizatorzy postanowili wykorzystać jeszcze zimową aurę i zapraszają ponownie do rywalizacji sympatyków i amatorów biegania na nartach w najbliższa niedzielę do parku w Miętnem.

Czytaj więcej: Na nartach po zabytkowym parku w Miętnem

DWOREK POEZJI z Bożeną Węgrzynek

Drukuj

BOZENA WEGRZYNEK TO TYLKO WIERSZE PLAKAT

19 lutego w niedziele o godz. 16:00 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do Miętnego na spotkanie autorskie z poetką mieszkającą na terenie powiatu garwolińskiego - Bożeną Węgrzynek.

Czytaj więcej: DWOREK POEZJI z Bożeną Węgrzynek

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews