Przejdź do treści

Realizacja projektu "Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administarcji i geoinformacji'

Drukuj

Powiat Garwoliński bierze udział we współfinansowanym z środków UE projekcie ASI - Regionalnym Partnerstwie Samorządów Mazowsza dla Aktywizacji Społeczeństwa Informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji.

Projekt ASI realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Projekt ten jest przedsięwzięciem wynikającym ze wspólnej inicjatywy jednostek samorządów terytorialnych województwa mazowieckiego działających na poziomach gmin, powiatów i województwa oraz rozumienia konieczności współdziałania partnerskiego na rzecz zrównoważonego rozwoju całego województwa mazowieckiego. Projekt realizowany jest w szerokim partnerstwie. Deklarację przystąpienia do Projektu zgłosiło 157 gmin i 33 powiaty, tj.: (w tym: 122 gminy wiejskie, 9 gmin miejskich oraz 26 gmin miejsko-wiejskich), oraz 33 powiatów (w tym 2 powiaty grodzkie) przy czym podział na gminy miejskie i wiejskie nastąpił na podstawie bazy TERYT dostępnej na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Miejscem realizacji Projektu ASI jest terytorium województwa mazowieckiego.

Uprzejmie informujemy, ze na portalu www.wrotamazowsza.pl opublikowano 48 formularzy elektronicznych oraz zaktualizowano bądź dodano opisy ogólne usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

 

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 4 października 2018 r.

Drukuj

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 4 października 2018 r. tj. (czwartek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu ...

Informacja o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 5 października 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 5 października 2018 r. tj. (piątek) o godz. 12:30 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na wspólne posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego...

Wizyta uczniów w Starostwie Powiatowym

Drukuj

główne

W Starostwie Powiatowym w Garwolinie w ostatnim czasie miały miejsce wyjątkowe dwa spotkania z młodzieżą. Urząd odwiedziła grupa uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwowem a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Głoskowie. Celem wizyty było zapoznanie się dzieci z pracą Urzędu i z zadaniami realizowanymi przez Starostwo. Gości przywitał Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Powiatu Urszula Zadrożna. Starosta zapoznał uczniów z historią powstania powiatu garwolińskiego, z położeniem geograficznym, a także opowiedział im o historii powstania rodzimych gmin z których pochodzą. Podczas spotkania uczniowie mieli okazje dowiedzieć się o sposobie funkcjonowania Starostwa Powiatowego, o zadaniach Zarządu i Rady Powiatu a także o sprawach z którymi interesanci przychodzą do urzędu. Dzieci miały okazję obejrzenia nowoczesnych pomieszczeń biurowych w niedawno otwartym budynku Starostwa Powiatowego.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów w Starostwie Powiatowym

Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została Pani Dominika Baran zamieszkała w Woli Rębkowskiej.

informacja o wynikach naboru.pdf

Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Drukuj

plakat dożynki zdjęcie na główne

Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Powiatu Garwolińskiego do wzięcia udziału w Święcie Plonów- Dożynkach!

Czytaj więcej: Już niedługo Dożynki Powiatu Garwolińskiego 2018!

Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 (III piętro) przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 7...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY W STAROSTWIE POWIATOWYM W GARWOLINIE

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogoszenie o naborze geodezja 2018.pdf

Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 6 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 6 września 2018 r. (tj. czwartek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego ...

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7 września 2018 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 września 2018 r. tj. (piątek) o godz. 11:00 w pokoju Nr 305  w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 7...

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews