Przejdź do treści

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Drukuj

logo bgr2019 002

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w...

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Drukuj

Kopia zapasowa Plakat Narodowy Dzień Żołnierzy wyklętych- przód

Zbliża się Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – na tę szczególną okoliczność Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki przygotował specjalny kalendarz wydarzeń.

Powiatowe obchody rozpocznie 1 marca uroczysta Msza Święta, która zostanie odprawiona o godzinie 10.00 w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Po eucharystii zostaną złożone kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary stalinizmu.

 

Czytaj więcej: 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 25 lutego 2019 r. -

Drukuj

 Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 25 lutego 2019 r. tj. (poniedziałek) o godz. 16:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 25...

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - inspektora Wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Informacja o posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 19 lutego 2019 r. -

Drukuj

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 19 lutego 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 19 lutego...

Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 15 lutego 2019r.

Drukuj

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 15 lutego 2019 r. o godz. 12.15 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 przy ul. Mazowieckiej 26odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 15 lutego 2019r.

Odszedł Jan Olszewski

Drukuj

olszewski-1

7 lutego, w wielku 89 lat zmarł Jan Olszewski – wielki patriota i prawdziwy mąż stanu.

Jan Olszewski to polski polityk, publicysta, adwokat. W okresie PRL-u był aktywnym działaczem opozycyjnym, później obejmował stanowisko prezesa Rady Ministrów i posła Sejmu I, II oraz IV kadencji, a także był członkiem Trybunału Stanu oraz doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Został uhonorowany Orderem Orła Białego oraz Medalem Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Niech spoczywa w pokoju.

Nowy Płatnik – nie czekaj

Drukuj

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Czytaj więcej: Nowy Płatnik – nie czekaj

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews