Przejdź do treści

Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 15 lutego 2019r.

Drukuj

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 15 lutego 2019 r. o godz. 12.15 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 przy ul. Mazowieckiej 26odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 15 lutego 2019r.

Odszedł Jan Olszewski

Drukuj

olszewski-1

7 lutego, w wielku 89 lat zmarł Jan Olszewski – wielki patriota i prawdziwy mąż stanu.

Jan Olszewski to polski polityk, publicysta, adwokat. W okresie PRL-u był aktywnym działaczem opozycyjnym, później obejmował stanowisko prezesa Rady Ministrów i posła Sejmu I, II oraz IV kadencji, a także był członkiem Trybunału Stanu oraz doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Został uhonorowany Orderem Orła Białego oraz Medalem Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Niech spoczywa w pokoju.

Nowy Płatnik – nie czekaj

Drukuj

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Czytaj więcej: Nowy Płatnik – nie czekaj

Spotkanie noworoczne 2019

Drukuj

główne

W piątek, 18 stycznia 2019 r. salę bankietową Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem wypełnili samorządowcy, przedstawiciele świata biznesu, służb mundurowych, oświaty, organizacji i stowarzyszeń, którzy zgromadzili się na tradycyjnym już spotkaniu noworocznym. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemara Trzaskowskiego, Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wicestarosty Powiatu Garwolińskiego Iwony Kurowskiej odpowiedzieli zaangażowani w życie naszego powiatu, by wspólnie podsumować miniony rok. Był to czas refleksji a także czas życzeń i zapowiedzi na nadchodzące dni i miesiące.

Czytaj więcej: Spotkanie noworoczne 2019

Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 stycznia 2019 r. (tj. piątek) o godz. 14:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego ...

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 stycznia 2019 r. tj. (piątek) o godz. 13:00 w pokoju Nr 305 \w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro). odbędzie się na posiedzenie Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetowo - Finansowej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 25...

Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 23 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 stycznia 2019 r. tj. (środa) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady...

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 22 stycznia 2019 r.

Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22 stycznia 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 16:30 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro).odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu ...

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews