Przejdź do treści

14 stycznia 2019 r. zginął tragicznie śp. Paweł Adamowicz

Drukuj

wstazka-zalobna-1

14 stycznia 2019 r. zginął tragicznie śp. Paweł Adamowicz. Przez 20 lat prezydent Gdańska, działacz opozycji demokratycznej. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego męża, ojca i brata. Niech odpoczywa w pokoju.

Sukces KGW w powiecie garwolińskim

Drukuj

serce

29 listopada 2018 roku weszła w życie ustawa o Kołach Gospodyń Wiejskich. Jest to pierwszy akt prawny w zupełności poświęcony tego typu organizacjom. Dzięki wprowadzonym zmianom działające koła uzyskały osobowość prawną, co za tym idzie mają możliwość, by aplikować po dotacje, środki finansowe na bieżącą działalność i rozwój.

 

Czytaj więcej: Sukces KGW w powiecie garwolińskim

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 22 stycznia 2019r.

Drukuj

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 22 stycznia 2019 r. tj. (wtorek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego. 

Czytaj więcej: Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 22 stycznia 2019r.

Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 17 stycznia 2019r.

Drukuj

 Uprzejmie zawiadamiamy, iz w dniu 17 stycznia 2019 r. tj. (czwartek) o godz. 15:00 w pokoju Nr 305 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie (III piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 17 stycznia 2019r.

Wspólne posiedzenie komisji problemowych Rady Powiatu Garwolińskiego - 20 grudnia 2018 r.

Drukuj

      Uprzejmie informujemy, iż w dniu 20 grudnia 2018 r. tj. (czwartek) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się wspólne posiedzenie komisji problemowych Rady Powiatu Garwolińskiego: Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej, Komisji Rozwoju Gospodarczego, Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Komisji Rewizyjnej.

Czytaj więcej: Wspólne posiedzenie komisji problemowych Rady Powiatu Garwolińskiego - 20 grudnia 2018 r.

ARiMR zarejestruje KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

Drukuj

baner KGW 500x350

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń wiejskich. Mają one być dobrowolną społeczną organizacją mieszkańców wsi, aktywnie działającą na rzecz środowisk wiejskich.

Ustawa ma na celu nadanie osobowości prawnej kołom gospodyń wiejskich, zapewnienie możliwości szybkiej ich rejestracji oraz wsparcie ich działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich oraz kultywowania folkloru i polskiej tradycji.

Czytaj więcej: ARiMR zarejestruje KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Drukuj

13 grudnia jpg główne 800

Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki oraz Przewodniczący garwolińskiego oddziału NSZZ “Solidarność” Przemysław Stępniewski seredcznie zapraszają na obchody 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 13 grudnia i rozpocznie się Mszą Świętą w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Po Eucharystii nastąpi złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku zlokalizowanym na skwerze im. “Solidarności”.

Szczegóły na plakacie,

13 grudnia jpg

Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 13 grudnia 2018 r.

Drukuj

 Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 13 grudnia 2018 r. o godz. 15.10 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 305 przy ul. Mazowieckiej 26 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Garwolińskiego - 13 grudnia 2018 r.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews