Przejdź do treści

ASF – jak się zachować?

Drukuj

Ulotka ASF zap

Wszystkich mieszkańców Powiatu Garwolińskiego prosimy o zapoznanie się z ulotką dotyczącą postępowania w przypadku znalezienia padłego dzika.

Czytaj więcej: ASF – jak się zachować?

INFORMACJA O DOTACJI Z WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE NA OPRACOWANIE PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW W 2017 ROKU

Drukuj

 Powiat Garwoliński uzyskał w 2017 roku dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości do 50 % kosztu kwalifikowanego zadania na opracowanie dokumentacji uproszczonych planów urządzenia lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa dla Gminy Trojanów w następujących obrębach: Babice, Budziska, Damianów, Derlatka, Dębówka, Dudki, Elżbietów, Jabłonowiec, Korytnica, Kozice, Kruszyna, Majdan, Mościska, Mroków, Ochodne, Piotrówek, Podebłocie, Prandocin, Ruda, Skruda, Trojanów, Więcków, Wola Korycka Dolna, Wola Korycka Górna, Wola Życka, Żabianka, Życzyn.

Całkowity koszt dokumentacji wyniósł 71 281,91 zł (brutto)Wykonawcą dokumentacji była firma Pan Krzysztof Janczulewicz Urządzanie Lasu i Obiektów Rolno – Leśnych z/s ul. Białostocka 45, 16-020 Czarna Białostocka.Zakończenie prac nastąpiło
30 listopada 2017r.
Pracami były objęte grunty oznaczone w powszechnej ewidencji gruntów, jako las – Ls.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

Drukuj

tsw 2018 zajawka

Zaproszenie na VIII Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018.

Czytaj więcej: Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

Afrykański Pomór Świń - informacja

Drukuj

ASF-ulotka

Afrykański Pomór Świń (ASF) – czym jest ta zakaźna choroba? W jaki sposób się rozprzestrzenia? Jak należy zachować się w obliczu zagrożenia?

Prosimy o zapoznanie się z informacją wszystkich mieszkańców Powiatu Garwolińskiego.

Czytaj więcej: Afrykański Pomór Świń - informacja

Badanie pogłowia zwierząt oraz produkcji zwierzęcej

Drukuj

Na prośbę Głównego Urzędu Statystycznego zamieszczamy informację o badaniach pogłowia świń, bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej, które będą realizowane w wylosowanych gospodarstwach rolnych. Prosimy o zapoznanie się z informacją znajdującą się w załączniku.

zal 1 informacja o badaniach.doc

za. nr 2 plakat.pdf

OBWIESZCZENIE

Drukuj

Obwieszczenie Starosty Powiatu Garwolińskiego z dnia 27 listopada 2017 roku.

Czytaj więcej: OBWIESZCZENIE

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews