Przejdź do treści

Rozpoczynamy konkurs „Piękna Zagroda Wiejska 2016”

Drukuj

Szanowni Państwo

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym corocznie przez Starostwo Powiatowe w Garwolinie oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Zespół Doradców w Garwolinie, Konkursie na najpiękniejszą zagrodę wiejską w powiecie garwolińskim.

Czytaj więcej: Rozpoczynamy konkurs „Piękna Zagroda Wiejska 2016”

UWAGA! Badanie struktury gospodarstw rolnych (R-SGR)

Drukuj

W dniach 1 czerwca – 29 lipca 2016 r. w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce przeprowadzane jest badanie struktury gospodarstw rolnych (R-SGR).

Celem badania jest pozyskanie danych na potrzeby analizy zmian w strukturze gospodarstw rolnych, a także ich wieloprzekrojowej charakterystyki. Wyniki badania służą również kształtowaniu polityki żywnościowej państwa.

Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą przekazać dane przez Internet, telefonicznie lub ankieterowi statystycznemu. Najwygodniejszą formą uczestnictwa w badaniu jest samodzielny spis przez Internet za pośrednictwem strony internetowej http://stat.gov.pl aktywny w dniach 1 - 9 czerwca 2016 roku.

Udział w badaniu wylosowanych gospodarstw rolnych jest obowiązkowy.

W załączeniu plakat promujący badanie:

plakatrolny.pdf

dofinansowanie z WFOŚIGW

Drukuj

Doposażenie w urządzenia infrastruktury terenowej służącej edukacji ekologicznej na terenie powiatu garwolińskiego dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie , w formie dotacji , w kwocie 44 871,00 zł. 

 

Zawiadomienie o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego

Drukuj

Starosta Powiatu Garwolińskiego zawiadomienia o   wydaniu    pozwolenia    wodnoprawnego  Nr RŚ.  6341. 24.2016. IG   z   dnia 05 maja 2016 r.  dla Polskiego Związku Wędkarskiego, Okręgu Siedlcach , ul. Wojskowa 6; 08-110 Siedlce  na piętrzenie wód rzeki Okrzejki oraz pobór wód dla potrzeb kompleksu zbiorników wodnych w miejscowości Godzisz. 

zalaczniki.zip

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews