Przejdź do treści

UWAGA! Zbliżają się terminy wnoszenia opłat środowiskowych za rok 2015

Drukuj

Na prośbę Departamentu Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie udostępniamy komunikat o terminach płatności oraz składania sprawozdań marszałkowi.

komunikat do urzdw.pdf

Obwieszczenie Starosty Powiatu Garwolińskiego

Drukuj

Na podstawie art. 218 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2013r. poz. 1232, z późn. zm.) informujęo zamieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych wniosku o wydanie pozwolenia zintegrowanego dla instalacji do termicznego przekształcania odpadów innych niż niebezpieczne, eksploatowanej w miejscowości Unin gm. Górzno przez Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe HETMAN Sp. z o.o., Florianów 24, 99-311 Bedlno.  

 

Czytaj więcej: Obwieszczenie Starosty Powiatu Garwolińskiego

Starosta Łukowski podaje do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania wodnoprawnego na przebudowę mostów w gminie Trojanów i Miastków Kościelny

Drukuj

Przed wydaniem decyzji wodnoprawnej na przebudowę mostów w miejscowości Jagiełła w gminie Trojanów i w miejscowości Oziemkówka w gminie Miastków Kościelny można uzyskać wszelkie informacje związane z przedmiotowym pozwoleniem. Poniżej treści informacji.

infirmacja 1.doc

informacja 2.doc

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews